Güncellendi
BTC Otomasyon
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

BTC Otomasyon Hidrolik Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.

“İlim, fen ve ihtisas nerede varsa, sanat nerede varsa gidip öğrenmeye mecburuz. Çok çalışmaya mecburuz. Çalışmak demek ise boşuna yorulmak terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü medeni buluşlardan azami derecede yararlanmak zorunludur.” M.Kemal ATATÜRK

“Kaybedecek zamanımız yoktu. “ Uğur Şahin -Türk Bilim İnsanı- Biontech aşısının mucidi.

Şirketimizin sahip olduğu teknik bilgi, birikim ve kabiliyetleri bir buzdağının görünen yüzü olarak tanımlayabiliriz. Buzdağının görünen yüzünü günümüzdeki BTC firması oluşturur.

Yüzeyin hemen altında başlayan kütlede ise uzun yıllardır ciddi işbirliği içinde olduğumuz partner markalarımız ve tecrübelerimiz daha derinlerde ise bizi hep destekleyen stratejik iş ortaklarımız ve partner olduğumuz markaların sahip olduğu kalite, bilgi birikimi, tecrübe ve yüksek teknoloji bulunur.

Örneğin BTC 2008 yılında kurulmuştur fakat kurucumuz Sn. Cem Kapsal ile Hidrolik içten dişli pompanın mucidi olan Alman ECKERLE firmasının iş ilişkisi 2000 yılına dayanmaktadır. Biraz daha geriye gidecek olursak Cem Kapsal’ın daha önce kurduğu ve çalıştığı firmalar ile olan geçmişi 1989 yılına kadar uzanmaktadır. Bütün bunlara karşılık Eckerle’nin kökleri 1935 yılına kadar uzanır.

Veya bir başka perspektiften bakacak olursak Alman Hoerbiger ile 1998 yılında başlayan güçlü iş birliği 2019 yılında yine kuruluşu 1949 yılına uzanan , yüksek basınçlı ve özel komponentlerde Dünya lideri olan HAWE Grup’un Hoerbiger Markasını bünyesine katması ile bir başka ivme kazanmıştır.

Ayrıca eklemek gerekir ki yine bir Alman markası olan ve tüm üretimlerini Almanya’da 2 farklı fabrikasında üreten, tahrikli veya tahriksiz Çember Dişlilerde Dünya’da söz sahibi olan IMO firması ile 2019 yılında başlayan işbirliği uygun koşullar ve BTC mühendislik altyapısı ile hızla gelişerek büyümektedir.

BTC bu markalardan ve geçmişinden aldığı güç ile Tuzla’daki üretim tesislerinde yetiştirdiği uzman kadrosu ile mühendislik hizmetlerini ve ürettiği ürün, sistem ve çözümleri müşteri ve iş ortaklarına sunuyor.